Makléři

Markéta McClellan 

tel.: +420 770 666 414
e-mail: marketa@aspektreality.cz

Váš dům či byt pronajme světelnou rychlostí. Realitní praxi totiž věnovala již téměř třetinu svého života. V práci i v životě se můžete spolehnout na její upřímnost a férový přístup. Díky létům stráveným v zahraničí má nejen potřebný nadhled, ale také výborně hovoří Italsky a anglicky. Markéta se věnuje především pronájmu a správě nemovitostí. 

Lucie Nosková

tel.: +420 777 900 015
e-mail: noskova@aspektreality.cz

Dokáže dobře vyjít s úplně každým, a to je její velkou výhodou. Je milá, přátelská a vždy připravená nalézt toho nejvhodnějšího nájemníka pro vaši nemovitost. Nezanedbatelnou část svého života strávila Lucie v zahraničí. Kromě výborné angličtiny tak získala i schopnost perfektně odhadnout lidi. Lucie se zabývá především pronájmem bytů a nebytových prostor. 

Ing. Hedvika Černochová

tel.: +420 734 373 583
e-mail: hedvika@aspektreality.cz

O nemovitosti, kterou prodává, chce Hedvika vědět úplně vše. Možná i Vy se díky ní dozvíte něco, co vás překvapí. Její výhodou je precizní přístup k práci spojený s ekonomickým vzděláním a léty praxe v oblasti realit. Hedvika Vám pomůže nastavit tu správnou prodejní cenu nemovitosti a následně vytvoří prezentaci přesně na míru. Pracuje v českém i anglickém jazyce. Hedviky specializací jsou prodeje a tržní odhady cen.